Рейтинг користувача:  / 1
PoorBest

Андріївські вечорниці – традиційно улюблене свято наших школярів та дошкільнят. Прилучення до традицій народу, прищеплення  християнських цінностей Добра та Любові найкраще відбувається у спільному святкуванні – з іграми та піснями, з позитивними емоціями, що наповнюють серця і дітей, і дорослих…

Запрошуємо до фотогалереї (папка «Вечорниці»)

У НВК №1 з 16 по 20 грудня проходив тиждень «Дарунки Святого Миколая».

В нашому закладі пройшла щорічна благодійна акція «Святий Миколай –у кожну хату». Кожен небайдужий мав змогу зігріти серця дітей-сиріт і дітей з особливими потребами. Було зібрано багато речей, книг, іграшок та канцтоварів, які були передані у реабілітаційний центр «Пагінець».

Також, було зібрано 2200 гривень на лікування важкохворих дітей ЗОШ №4.

Зібрані кошти були передані батькам хворих дітей.

Запрошуємо до фотогалереї (папка «Фото Тиждень права»)

З  9 по 13 грудня у нас пройшов Всеукраїнський тиждень права.  Протягом тижня було проведено  тематичні заходи:

1) правовий диспут «Я маю право на …, але дотримуюсь своїх обов’язків»;

2) виховні години : « Права і обов’язки учнів», «Великі права маленької дитини»;

3) казкова правова вікторина та правовий турнір.

Учні разом із вчителями виготовляли пам’ятки «Велика книга прав дитини».

Відбулася зустрічіз студентами-волонтерами РКЕП, які  підготували для школярів перегляд фільму «Звідки прийшли права?»

Запрошуємо до фотогалереї (папка «Фото Тиждень права»)

Тиждень англійської мови(драматизація казок)

Свято стрітення

Творчий конкурс серед працівників

До Дня української армії у кожному класі пройшли цікаві заходи, ігрові програми для школярів. Дівчатка привітали хлопців - майбутніх захисників Вітчизни, а вони, в свою чергу, продемонстрували справжню спритність,  кмітливість та витривалість у різноманітних конкурсах.

Фото – у фотогалереї (папка «День укр..армії»)

Семінар для заступників директорів які курують початкову ланку

Флешмоб до Міжнародного дня рідної мови

Реалізація проекту : "Мова моя солов'їна"

27 листопада 2013 року у рамках участі у Всеукраїнському експерименті  з теми «Формування світогляду дошкільників засобами художнього слова в інтегрованому просторі дошкільного навчального закладу» у нашому закладі проведено міський семінар для вихователів «Художня література як засіб формування світогляду дитини: інтегровані підходи».

Робота семінару була спрямована на розширення знань педагогів про можливості та способи використання художньої літератури як основи формування світогляду дитини. Учасники семінару познайомились з практичними аспектами застосування текстоцентричного підходу в роботі з літературними творами  -  через перегляд різних видів занять з дітьми  (музично-літературнакомпозиція «Овочева родина», заняття «Літературної студії»)та в ході практичної роботи в групах зі складання інтелект-карт за літературними творами.

Запрошуємо до фотогалереї (папка «Семінар фото»)

Ваш IP: 44.202.209.105
Дата: 2024-03-29 14:13:02