Підписання угоди про співпрацю

  У червні 2013 року делегація педагогів та членів нашої громадської організації «Усмішка» побувала  в об'єднанні «Школа-дошкільний заклад імені Марії Конопницької» в гміні Гомуніца (Польща). Представники делегації мали можливість ознайомитися з особливостями організації дошкільної та початкової  ланок освіти в Польщі. Побували в сучасному європейському розвивальному комплексі гміни Кліщелі, відвідали духовний центр «Ясна Гора» м.Ченстохова.    

Познайомилися з життям і культурою польського народу.

  Під час візиту було підписано угоду про міжнародне співробітництво між нашим закладом та об'єднанням «Школа-дошкільний заклад імені Марії Конопницької» в Гомуніцах (Польща), громадською організацією Рівненського товариства «Родина Кольпінга» (м. Рівне, Україна) та Товариством Інтеркультурної Співпраці «Гілка Оливи» з Пйотркув-Трибунальським (Польща).
 
 
 
 
 
Фото - у фотогалереї (папка «Візит у Польщу»
 

Євроінтеграція

        У квітні 2013 року польська делегація з гміни Гомуніца відвідала наш заклад із метою ознайомлення з особливостями роботи навчально-виховного комплексу та налагодження співпраці між навчальними закладами. Цікавою та змістовною була зустріч. Гостей вразила доброзичливість, вихованість наших дітей.

      Педагоги ділилися своїми здобутками, відкриттями, а діти привітали гостей піснями і танцями. Відтворили обряд зустрічі весни в Україні.

      Під час засідання круглого столу педагоги двох країн обмінювалися досвідом роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

 Фото – у фотогалереї (папка «Візит польської делегації»)

0603786
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередній тиждень
За місяць
Попередній місяць
Загальна
42
21
42
603398
83
2640
603786

Ваш IP: 35.172.111.47
Дата: 2023-06-04 17:23:55
Счетчик joomla
МОН України
Управління освіти
Інфо-центр
Освіта Рівненщини
Сайт педагогів-виховників
МОН України
Реєстрація в ДНЗ
Національна дитяча гаряча лінія