Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Сторінка психолога

Як зберігати спокій  і не панікувати?

1. Дбайливо ставтесь до себе та своїх близьких.

2. Щоб зменшити стан тривоги: займіться фізичною активністю, почніть правильно харчуватись, оточіть себе приємним спілкуванням (на час карантину – бажано в онлайн-режимі), відмовтеся від шкідливих звичок, налагодьте свій сон. є

3. Дозовано сприймайте інформацію та довіряйте лише перевіреним джерелам. Вчіться розділяти факти від думок та аналізувати інформацію. Без сумніву, важливо знати, як можна убезпечити себе під час світового спалаху корона вірусу, однак варто довіряти тільки офіційним представникам організацій з питань охорони здоров’я та перевіреним медіа

4. Дозвольте собі позитив. Переглядайте легкі та позитивні фільми, читайте надихаючу літературу. Займіться приємними справами, на які постійно не вистачало часу.

5. Щоб подолати активне бажання запасатись продуктами, варто включити режим раціонального і дбайливого ставлення до власних фінансів. Якщо виникає бажання терміново бігти у найближчий магазин - потрібно відповісти собі на питання: «Що мені необхідно на тиждень?».

 

               Як допомогти дітям впоратися зі стресом

         під час спалаху захворювань?

Діти реагують на стрес в різний спосіб. Це може бути тривога, злість, збудливість, відстороненість або, навпаки, залипання на дорослому. Можливий нічний енурез.

Будьте уважними до таких проявів та реагуйте підтримкою. Вислуховуйте та давайте дітям більше любові та уваги.

Діти особливо потребують любові та уваги дорослих у важкий період. Проводьте більше часу разом, будьте уважнішими.

Пам’ятайте, що для дітей важливо, коли ви їх чуєте, доброзичливо спілкуєтесь, здатні запевнити та заспокоїти.

Якщо є можливість. Сприяйте тому, щоб дитина могла гратися та відпочивати.

Намагайтеся забезпечити перебування дітей разом з батьками та родиною. Докладайте максимум зусиль, аби не розлучати дітей та дорослих, які піклуються і дбають про них. Якщо ж, через госпіталізацію або з інших причин, довелося розлучитися з дитиною, - організуйте усе так, щоб можна було підтримувати регулярний контакт (наприклад, телефоном) та мати можливість підтримати дитину.

По можливості, дотримуйтесь звичайного режиму дня та регулярного розкладу. Якщо того вимагають обставини - побудуйте новий розклад для дитини, з урахуванням її потреб у навчанні, грі та відпочинку.

Поясніть дитині, що відбувається. Спирайтесь, на факти та давайте доступні пояснення щодо того, як зменшити ризик зараження. Використовуйте зрозумілі слова, з огляду на вік дитини.

Згаданий спосіб важливий і для надання інформації про те. Що може статися. Наприклад, якщо хтось з родини буде не дуже добре почуватися, то він чи вона  поїдуть на деякий час до лікарні, щоб лікарі могли допоїти їм.

0599679
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередній тиждень
За місяць
Попередній місяць
Загальна
22
15
95
599283
704
1530
599679

Ваш IP: 44.200.168.16
Дата: 2023-03-23 19:11:01
Счетчик joomla
МОН України
Управління освіти
Інфо-центр
Освіта Рівненщини
Сайт педагогів-виховників
МОН України
Реєстрація в ДНЗ
Національна дитяча гаряча лінія